Novi Grad - Visina Records Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi Grad - Visina Records Forum

Hip Hop Jazz i Pekmez
 
HomeGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin
KAKO ZARADITI NOVAC NA INTERNETU?
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Latest topics
» Kako zaraditi novac na Internetu?
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeTue 26 Nov 2013, 21:27 by PageOcean

» Kako zaraditi novac preko interneta?
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeThu 22 Nov 2012, 17:10 by Admin

» Pozdrav sa Visine
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSat 04 Dec 2010, 21:35 by Gost

» Pozdrav,najlijepsem gradu na svijetu!!!
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeWed 17 Feb 2010, 19:34 by Sasa Zvirblis

» Guitar RIG 4 - gitarski procesor - free download
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSun 14 Feb 2010, 21:56 by iwan

» Zdravo Novi Grade
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeMon 07 Dec 2009, 13:40 by Raso

» U mom player-u se vrti...
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeTue 10 Nov 2009, 10:10 by dark lady

» Fruity Loops 9.0.0 XXL Producer Edition + Crack
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeMon 02 Nov 2009, 15:20 by mc_ind!r

» Gdje izaci???
Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeMon 02 Nov 2009, 15:06 by mc_ind!r


 

 Kako zaraditi novac preko interneta?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
pida
parazit
parazit
pida


Male
Broj komentara : 26
Age : 37
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2009-02-16

Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSun 22 Feb 2009, 16:58

Pokušaću u nekoliko sledećih postova podjeliti svoje iskustvo sa vama o zaradi novca preko neta.
Odmah da naglasi, nema ništa preko noći i zarade bez truda i rada.

Pa da krenem.

Bux.to je sajt na kojem zaradjujete novac klikajući. Stvar je u tome da svaki dan dobijete odrećen broj linkova na koji ako kliknete zaradite koji cent. Da biste podigli novac morate zaraditi 10$. Kad sve sagledate, izgleda kao jedno veliko gubljenje vremena, jer vam treba skoro pola mjeseca da zaradite dolar.
Ali zato postoje trikovi koje ću ja objasniti u sledećem postu. Jako je jednostavno prevariti njihova ogranicčenja, tako da se može mnogo više novca zraditi. Sve detaljnije u sledećem postu.
Na vrh Go down
puscifer
Admin
Admin
puscifer


Male
Broj komentara : 90
Lokacija : into oblivion
Reputation : 2
Points : -8
Registration date : 2009-01-30

Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSun 22 Feb 2009, 22:28

Da znam za ovaj fazon...
Malo sam skeptičan jer još nisam vidio da se neko 'leba najeo od ovoga...
Na vrh Go down
pida
parazit
parazit
pida


Male
Broj komentara : 26
Age : 37
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 2009-02-16

Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSun 01 Mar 2009, 15:35

puscifer (citat):
Da znam za ovaj fazon...
Malo sam skeptičan jer još nisam vidio da se neko 'leba najeo od ovoga...

Neko je skeptičan a neko "poleti" kao muva na govno kad naleti na mail
u kojem piše: "Laka i brza zarada, ne morate ništa raditi, dovoljno je da se ulogujete....." i
još bezbroj takvih fishing mailova.
Stvar je u tome što takvi mailovi obično nose viruse sa sobom, ili vas teraju da promovišete nečiji
sajt u zabludi da zaradjujete novac. Koriste vaše podatke za spamovanje i u najgorem slučaju
ako ostavite podatke kreditne kartice, "odoše" pare sa računa.

Ja ću da pokažem siguran način, s tim, da oni ne prevare vas nego vi njih.

Stvar kod bux.to sajte je u cookies.
Na sajtu je dozvoljeno samo jednog korisnika registrovati koji može dnevno
zaraditi oko 20-50 cenata.
Tu upadaju cookies.
Registrujete jednog korisnika i isklikate što imate sa njim za danas.
Sledeći korak da se izlogujete i nadjete u vašem web browseru(mozila, internet explorer, opera)
cookies.
Ja koristim mozilu i cookies se nalaze na Tools-Options-Privacy-Show Cookies
Kada otvorite Cookies, pronadjite sve što je vezano sa Bux.to i obrišite.
Kad ste baš sve obrisali, odite ponovo na bux.to i registrujte novog korisnika.
Na ovaj način možete registrovati bezbroj mnogo članova, zašta oni traže dodatno da platite.

E sad kad ste registrovali koliko ste htjeli članova(moj savjet je da negde zapišete korisnička imena ili da ih dajete u fazonu "pida1", "pida2", "pida3".... i da koristite isti password)
Kada se ulogujete sa jednim članom i odradite šta imate sa njim, obrišite cookies i ulogujte se sa drugim i tako dalje dok ne odradite sa svim članovima.

Dobro je to što možete zaradu svih članova isplaćivati na jedan peypal račun.
Znači ako danas zaradite sa jednim članom 0.5$, sa 10 ćete zaraditi 5$ što znači da mjesečno možete
zaraditi 150$, što i nije loše s obzirom da sedite kod kuće, klikate 2-3h i ne traži od vas da nešto posebno učite ili razmišljate.

Još nešto.
Stranica traži od vas da sačekate 30 sekundi da bi mogli potvrditi klik, a kad uzmemo u obzir da
treba još čekati 10-ak sekundi da se i sama stanica očita, postaje dosadno.
E tu sad ima fazon.
Ono što trebate sačekati da se očita jest gornji brojač. Shvatićete kad se pokušate raditi, i odmah posle toga kliknite stop na vašem čitaču, kod mene je u mozili to veliko X u gornjem ljevom uglu čitača.
Tada počinje odbrojavanje, što znači da ste skratili sebi čekanje za 10-ak sekundi, što je jako značajno kad se sve sabere.

Žao mi je što je ovako opširno, ali se nadam da će nekome pomoći.
Ako neko ima pitanje ili bilo kakav komentar, neka ga slobodno pvde postavi.
Na vrh Go down
Igor90
plankton
plankton



Broj komentara : 1
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 2010-08-28

Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeSat 28 Aug 2010, 13:54

Zaradite novac preko interneta http://bux.to/?r=igomar.igor !!!
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin



Male
Broj komentara : 19
Age : 37
Lokacija : Novi Grad BIH
Reputation : 0
Points : -2
Registration date : 2009-01-27

Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitimeThu 22 Nov 2012, 17:10

Na vrh Go down
http://pida.110mb.com
Sponsored content





Kako zaraditi novac preko interneta? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako zaraditi novac preko interneta?   Kako zaraditi novac preko interneta? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kako zaraditi novac preko interneta?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako zaraditi novac na Internetu?
» Kako uploadovati sliku i postaviti avatar?
» Kako uploadovati pjesmu ili nesto drugo?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Novi Grad - Visina Records Forum :: Download :: Korisne Web Stranice-
Idi na: